Безкоштовно реєструйтесь та проводьте заняття онлайн без сплати комісії!

У зв’язку із карантином платформа «Профрепетитор» скасовує будь-які комісії для викладачів на період карантину. Продовжуємо працювати онлайн та залишаємось вдома.

Репетитор математики (+7)
Оксана Володимирівна Ц

Оксана Володимирівна Ц Заняття тільки ON-LINE

  Математика 200 грн/заняття (60 хв)

  Алгебра 200 грн/заняття (60 хв)

  Аналітична геометрія 200 грн/заняття (60 хв)

  Математичний аналіз 200 грн/заняття (60 хв)

  Вища математика 200 грн/заняття (60 хв)

  Геометрія 200 грн/заняття (60 хв)

  Диференційні рівняння 200 грн/заняття (60 хв)

  Лінійна алгебра 200 грн/заняття (60 хв)

Досвід викладання:
більше 8 років

Освіта:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Фізико-математичний факультет. Спеціальність: математика

Вік учнів:
5 - 7 кл., 8 - 11 кл., Дорослі

Мови викладання:
Українська мова

Місце навчання:
Заняття тільки on-line

Про себе:
Працюю з дітьми різного віку, легко знаходжу підхід до кожного. Заняття адаптоване під індивідуальні потреби. З радістю допоможу 'підтягнути' математику школярам, підготуватися до ДПА/ЗНО. Закінчила фізико-математичний факультет НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" у 2018 році з відзнакою, здобувши ступінь магістр. Після чого продовжила навчання в аспірантурі у вищезгаданому ВНЗ, що роблю і досі. Також паралельно з навчанням я працюю викладачем з вищої математики та математичного аналізу там же. Ще бувши студенткою я вже займалася репетиторством. Знаю не тільки шкільну програму математики, а й програми різних математичних університетських курсів. Коротко про заняття: Працюю зараз тільки онлайн, з допомогою Zoom та онлайн-дошки. Все що буде на дошці зберігається, таким чином завжди буде доступ до минулих уроків. На кожному занятті працюємо над закріпленням вже набутих умінь, також над здобуттям нових знань та навичок. На кожному занятті даю домашнє завдання з перевіркою надалі. Працюємо над найбільш 'проблемними' темами індивідуально. Також щодо студентів: можу допомогти з контрольними різного виду, з розбором задач, також з РГР (розрахункові роботи). Маю плаваючий графік, тому про час заняття треба домовлятися індивідуально. З радістю допоможу в досягненні мети. Звертайтеся!