Про нас

Профрепетитор - безкоштовний, надійний і зручний сервіс з пошуку репетиторів в Україні, створений спеціально для Вас. Ми об'єднуємо більш 15 000 репетиторів з усіх куточків України. Репетитори сайту Профрепетитор - професіонали, кожен у своїй сфері, з великим досвідом роботи, які володіють новітніми методиками викладання і мають індивідуальний підхід до кожного студента.

Наші репетитори з легкістю підготують Вашу дитину до ЗНО та ДПА, допоможуть у виконанні домашніх завдань, підтягнуть з потрібних предметів і підтримають дитину в її хобі. Репетитори сервісу Профрепетитор також допоможуть Вам у просуванні кар'єрними сходами, якщо для цього Вам необхідне вивчення іноземної мови, підготують Вас, у разі необхідності, до іспитів в посольстві та інших іспитів, необхідних для виїзду або навчання за кордоном, підтримають у Вашому захопленні музикою, шахами, танцями, і багатьох інших.

У нас Ви без проблем знайдете репетиторів у своєму місті чи зможете домовитися про навчання онлайн. Знайти репетитора з сервісом Профрепетитор дуже просто. Для цього Вам знадобиться зовсім небагато часу, і Ви зможете зробити це в кілька простих кроків:

  • Виберіть цікавий для Вас предмет.
  • Виберіть своє місто або заняття онлайн.
  • Оберіть репетитора.

Профрепетитор також надає масу можливостей для репетиторів легко і безкоштовно почати самостійну кар'єру. Ви, як репетитор, зможете самостійно формувати свій графік роботи, визначати ставку за заняття і, головне, легко знаходити нових студентів. Все, що для цього потрібно - це безкоштовно зареєструватися і заповнити анкету репетитора на сайті Профрепетитор. Далі Вам будуть надаватися потенційно придатні Вам замовлення, або Ви зможете самостійно вибирати заявки з бази сервісу Профрепетитор.

Співпраця з сервісом Профрепетитор вигідна та зручна як для студентів, так і для викладачів.

Почніть отримувати нові знання вже сьогодні!