ProfRepetitor RU


Хочете заробляти репетиторством?


Безкоштовно зареєструйтеся репетитором на сервісі «Профрепетитор» в лічені секунди.

Отримайте доступ до тисяч заявок від учнів (понад 5 000 учнів щодня розміщують заявки на Профрепетитор)

Заробляйте від 1 000 $ в місяць, поширюючи свої знання
Знайдіть роботу репетитора прямо зараз!
Безкоштовно приєднаєтеся до 6 000 репетиторів, які вже заробляють з «Профрепетитор»
Вкажіть, будь-ласка, коректний email
Введіть правильний пароль
Пароль може містити цифри, великі і малі латинські літери, символи '$', '_', '?', '^', '%', '-' і повинен бути не менше 6 і не більше 20 символів
Паролі не співпадають
Займайтесь репетиторством з "Профрепетитор"!
Збільшіть свій дохід
Отримуйте додатковий дохід кожен день. Ви самі встановлюєте вартість занять і отримуєте оплату за кожне заняття замість того, щоб чекати на зарплату в кінці місяця.
Щодня отримуйте заявки від нових учнів
Сервіс «Профрепетитор» подбає про постійний потік нових студентів, щоб Ви могли повністю зосередитись на викладанні.
Обирайте зручний для Вас графік
Перевага репетиторства в тому, що Ви самі вирішуєте, як часто і де саме Ви хочете проводити заняття.
Займайтесь улюбленою справою та отримуйте прибуток.
Більше 1 500 учнів зараз шукають викладача з Вашого предмету.
Як стати викладачем на "Профрепетитор"?
Безкоштовно зареєструйтесь
Реєстрація безкоштовна та займе всього кілька хвилин.
Заповніть анкету
Внесіть в анкету свої дані. Опишіть свої методи викладання. Це допоможе залучити більше нових учнів.
Почніть отримувати прибуток
Отримуйте гроші за проведені заняття відразу після проведення уроків.
Зареєструватись репетитором
Знайдіть роботу репетитора прямо зараз!
Безкоштовно приєднаєтеся до 6 000 репетиторів, які вже заробляють з «Профрепетитор»
Вкажіть, будь-ласка, коректний email
Введіть правильний пароль
Пароль може містити цифри, великі і малі латинські літери, символи '$', '_', '?', '^', '%', '-' і повинен бути не менше 6 і не більше 20 символів
Паролі не співпадають
Запитання і відповіді
Це безкоштовно?
Так, реєстрація та розміщення анкети на сайті ПрофРепетитор безкоштовні. На відміну від інших сервісів, Ви сплачуєте комісію в розмірі вартості лише одного заняття тільки в разі початку успішної співпраці з клієнтом.
Як сервіс Профрепетитор допомагає знайти учнів?
Після реєстрації репетитором і підтвердження Вашої анкети адміністрацією сайту, ми показуємо Вашу анкету в результатах пошуку на сайті «Профрепетитор». Учні, які приходять на «Профрепетитор» в пошуку репетитора, обирають предмет, місто (або заняття онлайн) і отримують список анкет викладачів, які відповідають їх запиту. Якщо Ваш досвід роботи репетитором, освіта і дані про Ваші методи викладання, які Ви вкажете у блоці «Про себе» їм підходять, вони направляють Вам замовлення на проведення занять. Отримавши запит від потенційного клієнта, Ви повідомляєте, чи підходить Вам замовлення, і після цього отримуєте контакти учня. Далі Ви з ним зв'язуєтеся і узгоджуєте навчання.
Навіщо реєструватися на "Профрепетитор", якщо я вже й так розмістив свою анкету на різних дошках оголошень?
По-перше, відгуки на резюме, розміщені на дошках оголошень і відгуки на резюме, розміщені на профільному сайті дуже відрізняються. Люди набагато більше довіряють профільним сайтам з підбору репетитора, ніж дошкам оголошень і, користуючись множинними фільтрами, такими як Ваше місце розташування, місце проведення занять, вартість та багато іншого, їм набагато простіше знайти репетитора, який відповідає їх вимогам, ніж перечитувати енну кількість анкет репетиторів. До того ж, вони можуть прочитати відгуки інших студентів про Вас і Ваші методи викладання, що в рази підвищує їхню довіру як до самого репетиторського сайту, так і до Вас в якості викладача. По-друге, Ваші особисті та контактні дані, розміщені на сайті "Профрепетитор" не будуть доступні третім особам, що позбавить Вас від настирливих рекламних дзвінків і розсилок.
У мене і так достатньо учнів. І взагалі, мені зараз не до цього.
Всі, хто так чи інакше стикався з репетиторством знають, що учнів багато не буває. Якщо учні - це Ваше основне джерело доходу, і на даний момент у Вас щільно завантажений графік, це зовсім не означає, що ця ситуація не зазнає змін завтра або післязавтра. Всі ми знаємо, що учні хворіють, їдуть у відрядження, з яких-небудь особистих причин припиняють займатися. І тоді, звичайно ж, виникає необхідність знайти нових учнів. Ось тут Вам і стане в нагоді анкета, розміщена на "Профрепетитор". Заповнивши її, Ви можете просто вказати "Не приймаю нові замовлення" і активувати анкету, коли у Вас виникне необхідність знайти нових учнів.
У мене є основне місце роботи. Навіщо мені репетиторство?
Навіть якщо Ви зараз не перебуваєте в активному пошуці роботи репетитором або викладачем, додатковий заробіток ніколи не буде зайвим. Тим більше, що оплати за заняття не потрібно чекати до кінця місяця. Це «живі гроші» тут і зараз. І до того ж, якщо Ви працюєте не зовсім за своєю спеціальністю, репетиторство - це можливість підтримувати свій рівень знань з профільного предмету на належному рівні.
У мене немає досвіду репетиторства. Я буду отримувати заявки від учнів?
Незалежно від того, чи є Ви репетитором з багаторічним стажем, або тільки збираєтесь почати займатися репетиторством, «Профрепетитор» знайде для Вас відповідних учнів. Якщо Ви тільки починаєте займатись репетиторством, ми б порекомендували Вам встановити ставку за заняття нижче ставки, зазначеної в профілях досвідчених викладачів. Природно, що з часом, отримавши певну кількість відгуків від учнів і досвід викладання, Ви зможете підвищити свою вартість заняття.
Хто може бачити мої особисті і контактні дані?
Ваші особисті та контактні дані доступні тільки адміністрації сервісу. У загальнодоступній анкеті буде відображене тільки Ваше ім'я, освіта, рівень учнів, з якими Ви готові займатися і та інформація про себе, яку Ви вважаєте за потрібне повідомити.
Приєднайтесь до найшвидше зростаючого сервісу пошуку репетиторів України «Профрепетитор»
"Співпрацюю з сервісом Профрепетитор нещодавно, але дуже задоволена результатом. Легко знаходжу учнів, не виходячи з дому. Дуже зручний сервіс. Відразу отримуєш заявки саме від тих учнів, яким ти підходиш як викладач, і їм теж не потрібно зайвий раз розповідати про себе."
Ольга
Викладач англійської мови
"Дуже задоволена співпрацею з сервісом Профрепетитор. Легко отримую нові замовлення. Адміністратори доброзичливі та завжди готові допомогти. Відмінна можливість додаткового заробітку, навіть якщо живеш в іншій країні."
Анна
Викладач нідерландської мови
"Раніше знаходив учнів тільки за рекомендацією знайомих і не знав, де ще їх можна шукати. Зараз постійно отримую заявки від нових учнів на Профрепетитор. Надійний і зручний сервіс. Багато заявок від учнів."
Дмитро
Викладач математики